KONST / Litografier / Färglitografi 7517674
nr 751 7674
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (f. 1932), 41/360, signerad, motivets mått: 35x41
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 april 2012
kl 17:36:09
700 kr
750 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö